Investiční zlato je jedinou bezpečnou investicí do zlata a je finanční pojistkou hlavně v době krize. S investičním zlatem se obchoduje 24 hodin denně. Investiční zlato je garantem likvidity, jistým uložením peněz, nejlepším dárečkem. Vstupem naší země do Evropské unie byl novelizovaný zákon o dani z přidané hodnoty hodnoty, který investiční zlato osvobodil od DPH.

 

Jen investiční zlato je osvobozeno od DPH.

Zlaté šperky, pamětní medaile nebo zlaté nugety jsou zatížené DPH. Nejlepší je investiční zlato nakupovat průběžně av menších množstvích. Lidé v EU mají uložené do investičního zlata 5 až 10% svého majetku. Investiční zlato je možné koupit v různých hmotnostech od 1GR až po 1000gr (= 1kg). Investiční zlato je číslované as certifikátem. Ryzost zlata je 999,9 / 1000. Základem ceny je aktuální cena zlata na světovém trhu. Konečná cena investičního slitku je závislá na aktuální ceny na světovém trhu, kurzu a výrobní přirážky. Kromě prodeje investičního zlata, nabízíme možností úschovy zakoupeného investičního zlata na kontě klienta i zpětný odkup investičních slitků. V případě Vašeho zájmu o koupi investičního zlata, nás neváhejte kontaktovat. Získáte aktuální informace, i konkrétní cenovou nabídku.

Proč kupovat od firmy PRIMOSSA Czech Republic s.r.o.?

Jsme česká společnost  

Garantujeme cenu nákupu (u většího odběru jsou ceny smluvní)

Slitky dovážíme přímo od největšího výrobce Argor Heraeus

Jak koupit  investiční zlato?

V případě zájmu o koupi investičního zlata nás kontaktujte telefonicky na tel.: +420 777 588 666 nebo nás navštivte na Petrské 16.