Výroba a materiál

Snubní prsteny Primossa pro vás vyrábíme na zakázku. K výrobě prstenů využíváme nejmodernější technologie a nedílnou součástí výroby je ale i ruční práce. Většinou jsou prsteny vyráběné ze 14 kt zlata. Nabízíme i platinovou kolekci a celou řadu modelů je rovněž možné vyrobit ze stříbra. Ryzost šperků ověřuje Puncovní úřad, prsteny opatřuje puncovní značkou – potvrzením ryzosti a kvality materiálu. Každý prsten je též opatřen výrobní značkou Primossa.

 

Diamanty

Do snubních prstenů značky Primossa jsou vsazovány diamanty vysoké 306_primo-nahoru-1024x1024 (1)_PerfectPhoto.cz_2017-08-28 16-27-25kvality. Všechny naše diamantové prsteny dodáváme společně s certifikátem potvrzujícím kvalitu kamene a jeho původ. Na certifikátu naleznete veškeré potřebné informace tzv. 4C – (Carat, Clarity, Cut, Colour) hmotnost kamene, čistota, brus a barva. V oblasti drahých kamenů spolupracujeme jen s renomovanými dodavateli, kteří patří mezi přední specialisty na českém trhu.

Zirkony

V katalogové nabídce jsou prsteny osazené kvalitními kubickými zirkony.

Změny barvy

Na přání zákazníka lze měnit barvy zlata u prstenů, a to jak u jednobarevných tak i u kombinovaných vzorů. Změnu barvy u jednobarevných prstenů i záměnu pořadí barev nebo celé barevnosti u kombinovaných prstenů provádíme zdarma. Pouze v případě, že si zákazník přeje změnit jednobarevný prsten na kombinovaný, je tato změna zpoplatněna 30% navýšením ceny.

Měření velikosti

img3Velikost prstenu měříme na nataženém prstu, na prst musí jít prsten navléknout snáze než jde sundat. Zároveň je třeba vzít v úvahu skutečnost, že některé širší prsteny (5 a více mm) je třeba objednat zhruba o 1 číslo větší, než je naměřená velikost – záleží také na síle měřících kroužků. Snubní prsteny Primossa mají vnitřní bombírování (půlkulatý vnitřní tvar), takže jsou příjemné na nošení. V případě potřeby jsme schopni zdarma následně upravit velikost prstenu, pokud je to možné, ne však o více jak 2 velikosti. Prsteny osazené kameny není možné upravovat.